Pokročilý nástroj pro PPC specialisty

Chceš ušetřit čas při správě PPC kampaní?

Pro koho je aplikace určena

Freelanceři

I pokud spravujete pouze jednotky účtů, PPC Robot Vám pomůže hlídat kredit ve Vašich účtech, bude pravidelně sledovat chybové stránky ve Vašich kampaních v Skliku a Google Ads, dá Vám představu o nejlepších produktech ve Vašem shoppingu. Reporty navíc lze snadno sdílet s klientem.

Inhouse týmy a menší agentury

V PPC týmu oceníte velké možnosti nastavení reportů, skvělé MCC reporty a alertovací systém, který si můžete nastavit dle Vašich potřeb. Reporty lze navíc plošně nastavovat pro více účtů, zabere to jen pár kliků!

Velké agentury

Pokud spravujete stovky účtů, oceníte možnost hromadného nasazení reportů, export větších dat do Excelu, pokročilý a stabilní export dat z Skliku i na velkých účtech a samozřejmě funkce jako je campaign auditor a segmentation report, které Vám dovolí plánovat strategii na účtech. Navíc Vás upozorní na problémy, které je těžké odhalit.

Co PPC Robot umí

Pokročilý MCC report

Každý den je dobré mít základní přehled o výkonu Vašich účtů. V MCC reportu můžete vidět trendy a vývoj všech Vašich účtů v 1 tabulce. Můžete přehledně sledovat trendy, nastavit notifikaci, když dojde kredit, nebo když meziroční výkon pokulhává.

Kontrola chybových URL a přesměrování

Automaticky prověříme všechny URL adresy na které inzerujete, bez ohledu na jejich počet. Dáme Vám vědět pouze v případě, že je někde problém. Ve výstupu najdete na jaké úrovni se špatná URL nachází. Snadno a rychle kontrolujte stovky účtů každý den.

Historický report skóre kvality

Dlouhodobě roste konkurence a ceny za proklik. Proč tedy lépe nesledovat vývoj skóre kvality celého účtu a nejlepších slov. Díky reportu zjistíte závažné problémy na celém účtu, odhalíte trendy, zkontrolujete relevanci slov a sestav. Vše jednoduše a s daty za 100 týdnů zpětně.

Vlastní PPC metriky

V rámci nástroje jsme pro Vás připravili metriky, které v rozhraní pro správu kampaní nenajdete, ale PPC specialisté je potřebují. Skóre kvality na úrovni kampaně, graf vývoje podílů zobrazení v buňce hned vedle meziročního porovnání výkonu. Nabízíme i různé časové intervaly 1 metriky vedle sebe. Více než 200 metrik, které jste si tajně přáli.

Prozkoumej další možnosti

Líbí se ti PPC Robot? Nebuď hamoun a poděl se s přáteli!

Že ses ještě nerozhodl?

Nevadí, můžeš na měsíc vyzkoušet trial verzi zdarma.
Poradíme vám
© 2020 PPC-Robot.net
Made with ❤️ Lynt
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram